Išpildytos svajonės: 36 Likusios svajonės: 0

Prisidėti prie svajonės

Šiais metais mūsų parama reikalinga 6 metų mergaitei Elenai. Elena turi sunkią fizinę negalią dėl gimdymo metu patirtos traumos. Mergaitei diagnozuotas Cerebrinis paralyžius.

Elenos fizinės galimybės yra ribotos. Mergaitė negali savarankiškai judėti, negali sedėti be atramos. Pasak tėvelių, Elena visada siekia būti kiek įmanoma savarankiška. Jos pomėgiai yra klausytis jai skaitomų knygų, lankyti dailės terapijos užsiėmimus.

Elenos kitais mokslo metais laukia mokykla. Pirmoji klasė.  Siekiant jai sukurti tinkamas sąlygas ugdymuisi,  jai yra būtina speciali darbo kėdutė. Kėdutė, kurioje ji jaustųsi komfortiškai, kuri būtų pritaikyta ir atitiktų jos poreikius. Ši techninė priemonė suteiktų ne tik komfortą ir patogumą, bet taip pat padėtų Elenai integruotis mokykloje ir tarp bendraklasių.

„Vaiko laukimas, tai tarsi kelionės į išsvajotą šalį planavimas – laikas kupinas rožinių ir šviesių svajonių. Bet kai gimė Elena, pasaulis užgriuvo visu savo svoriu: ištisinėmis savaitėmis tarp ligoninės monitorių pypsėjimo, baime ir ašaromis artimųjų akyse.. Atstačius gyvybines fukcijas, palengva dėliojosi supratimas, kad reikia ruoštis ilgai ir ištvermybės pareikalausiančiai kelionei.

Keliaudami visi kartu mes kasdien mokomės. Mokomės pamatyti ne savo dukros ribotumus ar negalėjimus, bet galimybes ir nugalėjimus, kurių nebūtų be geradarių, parama prisidedančių prie fondo veiklos ir tokiu būdu padedančių Elenai mažais žingsneliais judėti PIRMYN savarankiškumo link.” (Elenos mama Aura)

SVARBU! Jeigu bus surinkta daugiau pinigų – jie bus skirti kitoms(mažosioms) svajonėms įgyvendinti

Prisidėti prie šios svajonės galite šiais rekvizitais:

Kauno Rotaract Klubas

Įmonės kodas: 193197863

SWIFT/BIC: EVIULT2VXXX

Sąskaitos numeris (IBAN): LT243500010002694552

Paskirtis: Parama svajonei

SVARBU! Jeigu bus surinkta daugiau pinigų – jie bus skirti kitoms(mažosioms) svajonėms įgyvendinti.

Informacija apie surinktą sumą (atnaujinama kiekvieną vakarą):

Surinkta: 2700 /
 3400 Eur.

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.