Išpildytos svajonės: 102 Likusios svajonės: 0

Praėjusių metų rezultatai

Projektas „Eglutės“ organizuojamas jau daugiau kaip dešimt metų! Šis projektas pirmiausia siekė išpildyti kūdikių namų „Lopšelis“ gyventojų kalėdinius troškimus. Mažyliai ne vienerius metus buvo džiuginami dovanomis ir dėmesiu. Metams bėgant ir projektui augant, buvo siekta šventiniu laikotarpiu pradžiuginti kuo daugiau socialiai pažeidžiamų grupių: pildyti Vilijampolės socialinės globos namų, Kauno savivaldybės vaikų globos namų, Kauno hospiso gyventojų, gyvūnų prieglaudos „Penkta koja“ augintinių bei Kauno miesto socialinių paslaugų centro šeimų ir vienišų senolių Kalėdiniai troškimai. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad su jūsų pagalba galime augti ir padėti kuo daugiau žmonių.
  • 2020 m.: išpildyti 435 norai. Dovanų sulaukė Kauno miesto socialinių paslaugų centro šeimos ir vieniši senoliai bei VšĮ „Penkta koja“ globotiniai.
  • 2019 m.: išpildyta 250 norų. Dovanų sulaukė Vilijampolės socialinės globos namų vaikai, Kauno miesto socialinių paslaugų centro senoliai bei VšĮ „Penkta koja“ globotiniai.
  • 2018 m.: išpildyta daugiau kaip 190 norų. Dovanų sulaukė Kauno savivaldybės vaikų globos namų, Vilijampolės socialinės globos namų bei Kauno hospiso gyventojai.
Projektas „Eglutės”
Kauno Rotaract klubas