Išpildytos svajonės: 36 Likusios svajonės: 0

Ieva 17 m.

Noriu tobulėti ir atsiskleisti dailėje, tad norėčiau lankyti dailės pamokas. Vienas mėnuo kainuoja ~80 eur. Ir / arba drobių ir priemonių, tam jog galėčiau kurti, dovanoti ar galbūt net išpildyti savo svajonę ir parduoti savo kūrybą.

Ieva

Esu Ieva (17 m.) ir čia mano istorija: Anksti mirus mamai likau močiutės ir dėdės globoje, tačiau gyvendama ten jausdavau emocinį ir kartais net fizinį smurtą, negalėdavau išeiti iš namų, nebent tik į mokyklą. Galiausiai į namus atvyko policija ir išsivežė mane į krizių centrą. Pabuvusi ten mėnesį patekau į SOS vaikų kaimą iki šiol čia ir gyvenu. Save apibūdinčiau kaip ramų žmogų, kuris nedvejodamas gali padėti kitiems ir taip pat mokanti išklausyti. Piešimas man labai daug reiškia, tai yra atsipalaidavimas, galimybių tobulinimas, mėgstamiausias pomėgis ir taip pat neatsiejama mano dalis. Manau, kad tik piešdama galiu išreikšti savo emocijas. Vos pradėjus piešti supratau, kad noriu tame tobulėti. Stegiuosi ir mokausi piešti žmonių portretus, ir kai ši svajonė, mano pastangomis išsipildys, tuomet žinosiu savo gebėjimų ribas.

Prisidėti prie šios svajonės galite šiais rekvizitais:

Kauno Rotaract Klubas
Įmonės kodas: 193197863
SWIFT/BIC: EVIULT2VXXX
Sąskaitos numeris (IBAN): LT243500010002694552
Paskirtis: Parama Ievai

Padėk svajonei - pasidalink ją su draugais:
Facebook

Mes naudojame slapukus, kurie užtikrina, kad Jums bus patogu naudotis tinklalapiu. Jei toliau naršysite mūsų tinklalapyje, tai tolygu Jūsų sutikimui su slapukų naudojimu.